Banyo tadilatı

Banyo Tadilatı

Banyo tadilatı işi küçük bir alanda birden çok tadilat işinin titizlikle yerine getirilmesi işidir. Banyo yenileme işinde mutlaka işi bilen profesyonel bir firma tercih edilmelidir çünkü banyolar ıslak alan diye geçer ve su bazen çok tehlikeli olabilir. İzolasyon işi ve altyapı tesisat işleri özenle yapılmalı herhangi bir olumsuzluğa mahal vermemek için testler yapıldıktan sonra dekorasyon işine geçilmelidir. Beylikdüzü Tadilat olarak bu bilinçle banyolarınızın tadilat ve dekorasyon işlerini kaliteli bir ekiple bütçenizi sarsmadan yapıyoruz size sadece ürün görsellerini seçmek kalıyor 

Banyo tadilat işleri

Banyo alanlarımız için yapılması muhtemel tadilat ve dekorasyon işlerini kısaca açıklayalım.
Kırım yıkım işleri; Banyo içerisinde Banyo dolaplarının sökülmesi duvar kırma seramiklerin sökülmesi duşakabin wc sökülmesi gibi tüm Banyo tadilatı işlerinde yapmaktayız.
Sıva yapılması; Tüm duvarlara kara sıva yapılması gerekmektedir.
Tesviye işi; Banyo alanlarının zeminlerinde değişiklik yapılacaksa yada altyapı tesisat işleri yapılırsa tesviye yapılması kaçınılmazdır. Tesviye zemin düzleme işidir.
Seramik kaplama; Banyo duvar ve yerlerin seramiklerinin yapılması.
Banyo dolabı yenileme; Banyo dolabı değiştirme neredeyse tüm mutfak tadilat işlerinde yapılır.
Wc yenileme ; Eski Wc nin yenilenmesi gömme rezervuarlı wc yapımı 
Tesisat işleri; Elektrik tesisatı, Su tesisatı, Doğalgaz tesisatı yenileme yada tadilat işleri yapılması gerekebilir. 
Asma tavan uygulamaları; Banyo tavanları için yapılmasını isteyebilirsiniz
Banyo aksesuarları; Banyo aksesuarlarının alımı ve montajı 

Anahtar teslimi banyo tadilatı yaptırmanın avantajları

Banyo tadilatıda tıpkı mutfak tadilatı gibi evin bir bölümündeki tadilat çalışması olsada içerisinde baya bir işçilik kalemi barındırmaktadır. Buda daha çok usta ile muhatap olmanız ve her bir usta ile ayrı ayrı fiyat ve proje konusunda anlaşmak demek. Her usta ile ayrı ayrı çalışmak daha maliyetli olacaktır bu size para kaybettirecektir. Birden çok kişiyle muhatap olmanız daha çok sorumluluk ve zaman demektir size zaman kaybettirecektir. Tadilat dekorasyon işleri kolay görünür ama işin içine girince öyle olmadığı anlaşılır mutlaka profesyonel ekipler seçilmeli ve garanti koşulları konuşulmalıdır. Firma olarak biz müşterilerimizin hassasiyetlerini anlıyor ve onlar gibi düşünüp onlara uygun çalışma paketleri hazırlıyoruz. Daha fazla bilgi için bizi arayabilir ücretsiz keşif ve danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.