Mutfak Tadilatı

Komple mutfak tadilatı yapılması içerisinde ilk akla gelen mutfak dolabı ve mutfak tezgahıdır ama bu kadarla bitmemektedir bunun yanında elektrik tesisatı su tesisatı doğalgaz tesisatı elden geçmesi gerekmektedir mutfak alın seramikleri yenilenmesini isteyeceğinizdende eminiz bunların dışında yer seramiklerinin değiştirilmesi tavan için asma tavan isteyebillir yada mevcut sistemi söktürebilirsiniz kapı değişimi mutfak masası değişimi gibi dekoratif kalemlerde bulunmaktadır bunların tümü için ücretsiz keşif alabilirsiniz

Mutfak tadilat işleri

Mutfak alanlarımız için yapılması muhtemel tadilat ve dekorasyon işlerini kısaca açıklayalım.
Kırım yıkım işleri; Mutfak içerisinde mutfak dolaplarının sökülmesi duvar kırma seramiklerin sökülmesi gibi tadilat işleri neredeyse tüm mutfak tadilatı işlerinde yapmaktayız.
Sıva yapılması; Duvarlarda tadilat işi varsa sıva yapılması gerekmektedir.
Tesviye işi; Mutfak alanlarının zeminlerinde değişiklik yapılacaksa yada altyapı tesisat işleri yapılırsa tesviye yapılması kaçınılmazdır. Tesviye zemin düzleme işidir.
Seramik kaplama; Mutfak alnı ve yerlerde düşünebillirsiniz.
Mutfak dolabı yenileme; Dolap değiştirme neredeyse tüm mutfak tadilat işlerinde yapılır.
Mutfak tezgahı değiştirme; Yeni mutfak dolabı yapıldıysa yeni bir mutfak tezgahı yaptırmak kaçınılmazdır.
Tezgah alnı seramik kaplama; Tezgah alnı seramik kaplama yapılması gerekecektir bunu seramik yapmak yerine cam kaplama, Doğal taş kaplama gibi alternatiflerde düşünülebilir.
Tesisat işleri; Elektrik tesisatı, Su tesisatı, Doğalgaz tesisatı yenileme yada tadilat işleri yapılması gerekebilir. 
Asma tavan uygulamaları; Tercihen yapılmasını isteyebilirsiniz
Kombi montajı; Yeni bir kombi gerekebilir 

Anahtar teslimi mutfak tadilatının avantajları

Mutfak tadilatı evin bir bölümündeki tadilat çalışması olsada içerisinde baya bir işçilik kalemi barındırmaktadır. Buda daha çok usta ile muhatap olmanız ve her bir usta ile ayrı ayrı fiyat ve proje konusunda anlaşmak demek. Her usta ile ayrı ayrı çalışmak daha maliyetli olacaktır bu size para kaybettirecektir. Birden çok kişiyle muhatap olmanız daha çok sorumluluk ve zaman demektir size zaman kaybettirecektir. Tadilat dekorasyon işleri kolay görünür ama işin içine girince öyle olmadığı anlaşılır mutlaka profesyonel ekipler seçilmeli ve garanti koşulları konuşulmalıdır. Firma olarak biz müşterilerimizin hassasiyetlerini anlıyor ve onlar gibi düşünüp onlara uygun çalışma paketleri hazırlıyoruz. Daha fazla bilgi için bizi arayabilir ücretsiz keşif ve danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.